enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kitap tanıtımı: Büyük Savaşın Şafağında – Son Savaşçı

Kitap tanıtımı: Büyük Savaşın Şafağında – Son Savaşçı

Bugün sizlere her sayfasında kayda değer mesajların yer aldığı ilgi çekici bir kitaptan bahsedeceğiz. Fantastik türünün bir örneği olan “Büyük Savaşın Şafağında Son Savaşçı” isimli bu kitap aydınlıkla karanlığın mücadelesini heyecanlı bir dille işliyor.

Kitabın basımı gerçekleşmeden önce yazarı Seyit Ahmet Özçelik ile irtibata geçmiş eseri inceleme fırsatımız olmuştu. Merak uyandıran bölümleri ve sayfalardaki hoş çizimleriyle dikkatimizi çekmişti. Sonunda Son Savaşçı raflardaki yerini aldı. Eğer son günlerde okunacak akıcı bir şeyler arıyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

(Arka Kapak Yazısı)

“Evrenin karanlık odalarından çıkan kötücül güçler tüm dünya için bir tehdittir. Bir yanda kendilerini korumak zorunda olanlar, diğer yanda ise istediklerini elde etmek için planlar yapanlar… Bu mücadelede kahramanlarımız kendilerini umudun, tehlikenin ve ölümün kol gezdiği bir maceranın içinde buluyorlar. Sayısız ırktan canlının yaşadığı bu Kadim Dünya’da tehlike asla eksik olmuyor. Ve Son Kale’de tüm kaderi belirlemek için aydınlık ve karanlık taraf karşı karşıya geliyor.
Yaklaşmakta olan Kıyamet Savaşları beklenmedik olaylara yol açarak tüm yaşamları tehlikenin eşiğine sürükleyecek. Ve insanlık, Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak üzere harekete geçecek olan Son Savaşçı’nın doğumuna şahit olacak.
Her kötülüğün arkasında daha büyük bir kötünün, her iyiliğin arkasında ise daha büyük bir iyinin olduğu bu yolculuk, fantastik diyarlardan kozmik boyutlara ulaşan gizemli bir serüven vaat ediyor.”

Satış linki

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.